Projekt mérnök (villamos)

Az Ön feladatai

  • Villamos projektek és beruházások megtervezése, előkészítése és megvalósítása
  • Részvétel karbantartási és beruházási leállások megszervezésében és végrehajtásában
  • Kivitelezési munkák ütemezésének kialakítása, megszervezése és felügyelete, valamint az alvállalkozók irányítása
  • A villamos projektek nyomon követése (pénzügyi, időbeli ütemezés), dokumentálás
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a beszállítókkal és a hatósággal
  • Készlet- és költséggazdálkodás

Az Ön tapasztalata

  • Főiskolai / egyetemi diploma (villamos területen)
  • Aktív, erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, felelősségteljes attitűd
  • Kiváló problémamegoldó készség

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.