Projekt mérnök (energetika)

Az Ön feladatai

Energetikával kapcsolatos feladatok:

  • MSZ EN ISO 50001:2019 Energiagazdálkodással foglalkozó szabványhoz tartozó feladatok ellátása (rendszer működtetése, dokumentálása, fejlesztése, oktatása és riportálása)
  • Energiával kapcsolatosan felmerülő költségek tervezése, elemzése és nyomon követése
  • Új / meglévő energia beszerzésének teljeskörű felügyelete, lebonyolítása, az ehhez kapcsolódó szerződések elkészítése
  • A felügyeleti körébe tartozó energetikai rendszerek helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, dokumentumok karbantartása, kötelezően előírt időszakos felülvizsgálatok megszervezése

Projekt feladatok:

  • Energetikai projektek és beruházások megtervezése, előkészítése és részvétel a megvalósításban
  • Beruházási szerződések és dokumentumok elkészítése
  • Részvétel karbantartási és beruházási leállások megszervezésében és végrehajtásában
  • Kivitelezési munkák ütemezésének kialakítása, megszervezése és felügyelete, valamint az alvállalkozók irányítása
  • Az energetikai projektek nyomon követése (pénzügyi, időbeli ütemezés), státusz riportálása a felsővezetés felé

Az Ön tapasztalata

  • Főiskolai / egyetemi diploma
  • Aktív, erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, felelősségteljes attitűd
  • Kiváló problémamegoldó készség

Előny:

  • ISO 50001 ismerete
  • Energetikai területen szerzett tapasztalat

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.