Műszaki raktáros

Az Ön feladatai

  • A beérkező anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Készletre vételezés, az anyagok betárolása, vonalkódos azonosítóval történő ellátása
  • Anyagok kiadása
  • A raktárkészletek folyamatos önellenőrzése
  • Az éves leltárban való aktív részvétel
  • Igény szerinti tájékoztatás (kimutatás, kiértékelés) a raktári készletekről, anyagmozgásokról

Az Ön tapasztalata

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Targoncavezetői és emelőgép kezelői végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nappalos munkarend vállalása
  • Csapatszellem és együttműködési készség
  • Önálló és precíz munkavégzés iránti elkötelezettség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.