Logisztikai asszisztens

Az Ön feladatai

  • Szállítás- és fuvarszervezés, kapcsolattartás a szállítókkal
  • Szállítóeszközök nyomon követése EKAER rendszerben, bejelentés és érkeztetés
  • Export- import vámügyintézés; kapcsolattartás a vámügynökséggel
  • Raktározási és szállítási folyamatok kezelése az SAP–ban
  • Napi jelentések készítése (előző napi kiszállításokról, raktárkészletről)

Az Ön tapasztalata

  • Minimum középfokú logisztikai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus személyiség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vámügyintézői képesítés
  • SAP rendszer ismerete

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.