Lakatos (mechanikus karbantartó)

Az Ön feladatai

  • A termelő berendezések általános javítása, karbantartása és folyamatos üzemének biztosítása;
  • Alkatrészek, gépek és berendezések cseréje, felújítása;
  • Hidraulikus rendszerek javítása és karbantartása;
  • Önálló hibakeresés és hibaelhárítás;
  • Terv szerinti (TPM) ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása;
  • A tervezett javításra kiadott munkák minőségi kivitelezése, a tervezett határidő betartása.

Az Ön tapasztalata

  • Középfokú szakirányú szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Állandó délelőttös munkarend vállalása
  • Csapatszellem és együttműködési készségek
  • Elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt
  • Önálló és precíz munkavégzés iránti elkötelezettség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Megbízhatóság

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.