Laboráns

Az Ön feladatai

  • A papírgépi termékek minőségi vizsgálata, ellenőrzése
  • Technológiai minták vizsgálatának elvégzése
  • Vizsgálati eredmények dokumentálása, adatbázisok vezetése
  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése , eredmények dokumentálása
  • Technológiai fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Laboratóriumi műszerek , eszközök rendeltetésszerű használata
  • Vegyi anyagok használata az utasításoknak megfelelően
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Az Ön tapasztalata

  • Szakközépiskolai érettségi, labortechnikus végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Laboratóriumi jártasság
  • Csapatszellem és együttműködési készség
  • Precíz- pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Önállóság, rugalmasság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs képesség

Szükséges tapasztalat:

  • Laboratóriumi és minőségellenőrzési tapasztalt előny , de nem elvárás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.