EHS koordinátor

Az Ön feladatai

  • Az egészséget nem veszélyeztető, és a biztonságos munkavégzéssel kapcsolatos követelmények betartatása
  • Tűzvédelmi előírások betartatása
  • Balesetek kivizsgálása, dokumentálása, javító és megelőző intézkedések kidolgozása
  • Részvétel üzembe helyezési eljárásokban
  • Munkautasítások, kockázatértékelések készítése, aktualizálása
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Rendszeres ellenőrzések, belső auditok elvégzése és koordinálása
  • MEBIR (OHSAS 18001:2007) működtetése, ISO 45001:2018-ra történő átállásban való aktív részvétel
  • EHS képviselete belső auditokon
  • Kapcsolattartás a tevékenységekhez kapcsolódó partnerekkel

Az Ön tapasztalata

  • Minimum középfokú munkavédelmi technikusi végzettség
  • Minimum tűzvédelmi előadói végzettség
  • Minimum 1 éves EHS területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív, felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Előny:
  • Környezetvédelmi végzettség
  • ISO 14001 / OHSAS / ISO 50001 / ISO 9001 belső auditori képesítés

Az előnyök

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Az Ön kapcsolattartója

Nagy terveink vannak a jövőre nézve, és érdekes feladatköröket biztosítunk egy sikeres nemzetközi vállalatcsoportban.

Az Ön kapcsolattartója Vanda Zellei rendelkezésére áll. Örömmel várjuk a jelentkezése elküldését.