solutions

thinprint paper - serwis

thinprint paper calculator

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Głównym powodem użycia papieru niskogramaturowego jest możliwość ograniczenia wolumenu wykorzystywanego surowca. Przykładowo obniżając gramaturę z 80 g/m2 do 60 g/m2 zyskujemy 25% na tej samej powierzchni druku, obniżając gramaturę z 60 g/m2 do 40 g/m2 zuskujemy 33%!

Redukcja w wadze skutkuje także obniżeniem kosztów transportu, dystrybucja pocztowa to kolejne oszczędności. To dobre wieści dla wszystkich, którzy borykają się z wysokimi kosztami wysyłek.

uruchom kalkulator TPC

 

thinprint medical calculator

TPMC

thinprint medical calculator

uruchom kalkulator TPMC

Formuła zwycięzcy

To nie tylko kwestia zaspokajania potrzeb. Dla nas, współpraca jest najbardziej owocną wtedy, gdy Dział Sprzedaży i Dział Techniczny fabryk Tervakoski, OP Papirna i Feurstein pracują wspólnie formując zespół zapewniający stały rozwój.

To czyni pewnym, że stawiane wymagania są dobrze rozumiane. Nie jest też dalszą kwestią znalezienie najwłaściwszego papieru do najbardziej wymagającej aplikacji. To raczej kwestia jakości i serwisu. Właściwe produkty są dostarczane w wymaganym czasie i we właściwej ilości – nawet te dopasowane do specyficznego wymagania klienta, jeśli to konieczne.

skontaktuj się z działem technicznym